Hotel Nana Homestay-báječná dovolená na Bali, Indonesie

Prožijte příjemné chvíle své dovolené na Bali v útulném prostředí stylového hotelu Nana Homestay.
Come and spend pleasant time in the snug ambience of the Nana Homestay that is located in the magic fishing village of Amed at the east shore of Bali.
 

Hotel byl nově vystavěn v roce 2010 v centru Amedu 
na východním pobřeží ostova Bali. Tato lokalita je známa udržováním tradičního způsobu rybolovu a ruční výrobou mořské soli. 
Zdejší podmořské korálové zahrady jsou rájem pro potápěče a šnorchlery. V okolí našeho hotelu je krásná tropická krajina, která vybízí k výšlapům do hor a k procházkám mezi rýžovými poli a palmovými háji. 

Hotel Nana Homestay je vystavěn a zařízen v balijském stylu a zároveň nabízí pohodlí a vybavení evropského typu.

Každý z pěti hotelových dvoulůžkových pokojů je plně zařízen nábytkem z teakového dřeva a má vlastní koupelnu s teplou vodou. Pokoje jsou vybaveny klimatizací a venkovním posezením na terase či u bazénu.

Hosté mohou využívat venkovní bazén se sladkou vodou, odpočívat v hotelovém balé a užívat si tropické zahrady a krásného výhledu na moře.

Mořská pláž je od hotelu vzdálena cca 50 m.

Pro rezervaci pokoje nás neváhejte kontaktovat

 
The Nana homestay is designed and constructed in the Bali style and offers western convenience.  All guests can expect five well-appointed double-bed rooms. Each room is equipped with:
an air-conditioning
a bathroom with hot water
a furnished terrace/ balcony
The restaurant serves Balinese/Indonesian specialties as well as western food and drinks.

You can relax in a swimming pool or have a rest in a bale enjoying the tropical garden and a lovely view to the ocean.

Amed is a fishing village located in a half-moon bay with dark sandy beach. Every morning you can see hundreds of colorful sails of jukungs-fishing boats-coming back with their catches. You can watch local people making salt from see water in the small field on the shore and visit magic temples in the neighborhood of Amed.  Coral reefs represent a beautiful paradise for snorkeler and divers. The beautiful landscape surrounds Amed. Trek up the river valleys, walk besides rice fields and coconut plantations and enjoy marvelous mountain views.

 

For reservation contact this address kontaktovat

 

Jak se k nám dostanete

Letecké spojení na mezinárodní letiště v  Denpasaru na Bali provozují různé letecké společnosti přímo z Prahy či z Vídně a Mnichova. Cena zpáteční letenky se v současné době pohybuje okolo 21 000 Kč (včetně všech letištních poplatků a palivových tax).
Po příletu do Denpasaru  Vám zajistíme odvoz autem přímo do hotelu.
S vyhledáním a zajištěním letenek Vám rádi osobně pomůžeme.

Podnebí na Bali

Vzhledem k tomu, že Bali leží 8 stupňů jižně od rovníku a má tropické podnebí, pohybují se průměrné teploty po celý rok kolem 30o C. Vlhkost ovzduší je vyšší, zejména v období dešťů. Na Bali se střídá suché a deštivé období. Na východním pobřeží ostrova trvá suché období od března do začátku prosince, deštivé počasí začíná přibližně v polovině prosince a končí začátkem března. Ve vnitrozemí nastupují občasné deště již v říjnu a trvají do konce března.

Teplota vody v Balijském moři se celoročně pohybuje kolem 26o C.

Máte-li zájem o podrobnější informace o ubytování v hotelu, službách,  aktivitách a výletech, o přírodních podmínkách a cestování na Bali, kontaktujte nás telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu. 
Rádi se s Vámi též sejdeme osobně v Českých Budějovicích.


Aktuality

16.11.2014 00:00

Připravované slevy

Celý článek

—————

03.09.2013 15:17

Guvernér Bali na návštěvě v Amedu

18. srpna 2013 proběhlo krátké setkání guvernéra Bali Mangku Pastiky s ředitelem hotelu Mangkuem Tejou Milošem. Guvernér navštívil Amed u příležitosti zahájení náboženské slavnosti Upacara Agama.

Celý článek

—————


Hotel Nana Homestay a okolí

—————

—————

—————

——————————


Kontakt

Miloslav Steinbauer

tel.: +420 720 472 342 contact in the Czech Republic

Contact in Bali: Gede Supartu
phone no. : +64 813 384 464 08Fotografie hotelu

/album/foto-hotelu/navsteva-guvernera-jpg/

——————————